1 Mart 2014 Cumartesi

Heather McElhatton - Şahane Hatalar: Talih Kuşu

Okuduğum Kitap
Yazarı: Heather McElhatton
Çeviren: Dilek Berilgen Cenkciler
Sayfa Sayısı: 632 (sayfa sayısı size bağlı)
Yayınevi: April Yayıncılık
Fiyatı: 24 TL
Seri: Şahane Hatalar
Talih Kuşu
Bira ve Kadın
CumartesiARKA KAPAK:

Şahane Hatalar serisi hızlanarak devam ediyor;
Bu kez başınıza yirmi iki milyon değerinde talih kuşu konuyor.
Heyecan dozu artırılmış seçimler, eşsiz bilgiler, gizemli karakterler, sürpriz finaller.
İkinci kitapta hatalar daha eğlenceli, sonlar daha şahane.

Kader diye bir şey vardır ve sizin seçimlerinizle değişir.

Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz. Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor.

Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar.

"Başroldesiniz, hakkını verin." Newsweek

"Raydan çıkmaya hazır mısınız?" NY Times
YORUMUM:

Bu kitabın (serinin) bu kadar kötü yorum almasının sebebi tamamen çabuk bitmesi ve başımıza aşırı saçma şeyler gelmesi diye düşünüyorum. Pek çok yerde okudum, pek çok kişiye sordum ve en sonunda kendim bu sonuca vardım. Evet haklıydım.

İnanmayacaksınız belki ama ilk defa güzel bir son oldu! Yaklaşık yirmi kere senaryolar oluşturup her birinde öldükten sonra son bir kez daha denemeye karar verdim ve güzel bitti. Ama kitabın tamamı için aynı yorumu yapamam.

Bu kitaba ve seriye para vermem. Bu kitabı ve ilk kitabı Şahane Hatalar'ı teyzemden ödünç almıştım. Doğrusu gerçekten o 24 TL'ye yazık gibi, çok boş kitap. Gerçekten sevemedim ya ben.

Bu kadar sanırım, sevmedim yani. Ve adına sakın aldanmayın.


PUANIM:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Görüşleriniz benim için çok değerli :)